logo Jongerenvertegenwoordigers
debat2012

Contact


Jongerenvertegenwoordigers

Duurzame ontwikkeling
Martijn Visser: Mail martijnvisser@njr.nl | Twitter @MartijnLVisser
Emma Clemens: Mail emmaclemens@njr.nl | Twitter @EmnaardeVN

Facebook facebook.com/jvsduurzameontwikkeling

Coördinator werkgroep Jong en Duurzaam: Mail docoordinator@njr.nl  

Algemene Vergadering van de VN
Elian Yahye: Mail elianyahye@njr.nl | Twitter @ElianYahyeVN
Jahkini Bisselink: Mail jahkinibisselink@njr.nl @JahkiniVN

Facebook facebook.com/jongerenvertegenwoordigers-naar-de-verenigde-naties

Coördinator werkgroep VN: Mail vncoordinator@njr.nl

Europese Zaken

Coco Peet: Mail cocopeet@njr.nl | Twitter @cocopeet
Max van der Breggen: Mail maxvanderbreggen@njr.nl | Twitter @maxvdbreggen

Facebook: facebook.com/JongerenvertegenwoordigersEuropeseZaken

Coördinator werkgroep Europa: Mail 
eucoordinator@njr.nl

Oud Jongerendelegatielid Environment & Health

Daniel van Wyngaarden: Mail danielvanwyngaarden@njr.nl 

Jongerenvertegenwoordigers worden door NJR begeleid

- Pers kan contact opnemen met de communicatieafdeling via communicatie@njr.nl
Algemene vragen over de Jongerenvertegenwoordigers kun je stellen aan Linda Janmaat via lindajanmaat@njr.nl

Het telefoonnummer waarop NJR te bereiken is, is 030-2303575.


    Print | Disclaimer | Naar boven |   Tweet plaatsen Update plaatsen Update plaatsen